Horaris i activitats curs 2016/17

Aquí teniu tots els horaris, llocs i entrenadors de les activitats de la comissió esportiva d’aquest curs.

 

Futbol (dimarts i dijous)

Coordinador: ROBERTO

INICIACIÓ P4 I P5:      17.00-18.00 hores        ESTHER

Pista de bàsquet.

ESCOLA “A” :      17.15-18.15 hores       NATALIA

ESCOLA “B” :    17.15-18.15 hores     ANGEL

BENJAMÍ:     18.15-19.15 hores       BAYONA

PRE-ALEVÍ:      18.15-19.15 hores      TOMÁS

PRE-INFANTIL:     19.15-20.15 hores     VICTOR

INFANTIL:      19.15-20.15 hores         ALEJANDRO

Alternen la pista de patinatge i pista de futbol davant del gimnàs.

 

Bàsquet (dilluns i dimecres)

Coordinador:  ALBERT

PRE-BENJAMÍ: 17.15 -18.15 hores  MARC

PRE-ALEVÍ: 17.15 -18.15 hores ALBERT

INFANTIL: 17.45-18.45 hores JORDI

SUB30: 20.30-22.00 hores JORDI

Pista de bàsquet.

 

Patinatge (dilluns, dimecres i divendres)

Coordinadora i entrenadora: ESTELA

GRUP 1: Dilluns i dimecres de 17’15 a 18’15 hores

GRUP 2: Dilluns de 18’15 a 19’15 hores i divendres de  17’15 a 18’15 hores.

GRUP 3: Dimecres i divendres de 18’15 a 19’15 hores.

GRUP 4: Dimecres i divendres de 19’15 a 20’15 hores.

GRUP 5: Dilluns de 19’15 a 20’15 hores i dimecres de 20’15 a 21’15 hores.

Pista de patinatge.

 

Taekwondo

Coordinadora i entrenadora: MARTA

GRUP 1: Dilluns de 17.15-18.45 hores, sala de psicomotricitat.

GRUP 2: Dimarts de 17.15-18.45 hores, gimnàs.

GRUP 3: Dijous de 17.15-18.45 hores, alternen sala de psicomotricitat i gimnàs fins a carnestoltes, desprès gimnàs.

 

Kungfú

Coordinadora i entrenadora: GEMA

GRUP 1: Dilluns de 17.15-18.45 hores, gimnàs.

Deixa un comentari

Si utilitzes la web, accepta l'ús de cookies Més informació

La configuració de cookies en aquest lloc web està configurada per "permetre les galetes" per oferir-vos la millor experiència de navegació possible. Si continueu utilitzant aquest lloc web sense canviar la configuració de la vostra galeta o feu clic a "Accepta" a continuació, esteu consentint a això.

Tancar